Nejlepší seznamky pro seznámení

Nejlepší seznamky pro seznámení

Seznamování je díky internetu v dnešní době snadné díky online seznamkám. Existuje mnoho různých seznamek zaměřených na různé věkové skupiny a uživatele, proto je internetové seznamování skvělý způsob jek se seznámit s novými lidmi a třeba i s životním partnerem. V České republice je spousta nezadaných lidí, kteří třeba stejně jako vy čekáte, že se někde objeví ten pravý či ta pravá. Právě online seznamky jsou místem, které vám kontakt s takovým druhým člověkem umožní.

Ovšem nikdy nezapomeňte na svojí bezpečnost, nikdy totiž nevíte s kým právě ve skutečnosti komunikujete.
Vždy když se máte setkat s někým novým tak před každou schůzkou oznamte svým blízkým s kým a kam jdete a pro první schůzky vždy volte nějaké veřejné místo, kde se budete cítit bezpečně a uvolněně.

Tipy na online seznamky

1. Seznamka eDarling

eDarling je seznamka, která vám výrazně usnadní seznamování díky inteligentnímu doporučování partnerů na základě vašich požadavků. Na začátku vašeho snažení si vyhraďte alespoň půl hodiny na kvalitní vyplnění vašeho seznamovacího profilu - systém provede test osobnosti, na základě kterého vám následně bude doporučovat potenciální partnery. Díky tomu se tato seznamka opravdu přibližuje klasické seznamovací agentuře a šance na nalezení toho pravého či té pravé jsou opravdu vysoké.Seznamka eDarling


Překvapila nás také úroveň vzdělání nabízených protějšků - v této seznamce pokud jste např. vysokoškolák a hledáte partnera se stejným stupněm vzdělání, tak máte na výběr vysoký počet profilů na seznámení. Stejně tak je to s úrovní zaměstnání u hledaných protějšků. V této seznamce naleznete také nezadané lékaře, manažerky, podnikatele, studentky, úřednice.., zkrátka protějšky, které byste v jiných online seznamkách hledali velmi těžko. Denně obdržíte až 8 návrhů na nové partnery včetně kompletních profilů a fatografií.

Vzdělání, věk, charakter, zájmy, koníčky a desítky dalších informací systém dokáže vyfiltrovat, vyhodnotit a najít pro vás toho pravého či tu pravou. Díky této seznamce se již seznámilo opravdu hodně lidí a vztah některých z nich dokonce završilo manželství.


Vaše data budou s touto seznamkou díky šifrovaným přenosům v bezpečí a jen vy máte možnost pokud vás nějaký návrh partnera zaujme mu napsat soukromou zprávu a začít komunikaci. eDarling má také zabudovaný systém proti podvodným profilům, díky tomu jsou podezřelí uživatelé blokováni, vy díky tomu máte jistotu, že nekomunikujete s podvodníkem.


Seznamka eDarling je opravdu jak je inzerováno v médiích "prémiová seznamka". Ale i přes to, že je seznamka placená tak to není to klasické prostředí, kde musíte toho pravého či tu pravou hledat v obrovské kupě více či méně "kompatibilních" či někdy i podezřelých profilů či seznamovacích inzerátů, ale vše máte ulehčené a denně dostáváte ty nejlépe vyhodnocené protějšky přesně pro vás. Uživatelé této seznamky jsou hlavně ve věku 30 a více let, většinou finančně zabezpečení s vyšší úrovní vzdělání či vyšším příjmem.


Pokud jste tuto seznamku ještě nevyzkoušeli a jste nezadanní tak vám eDarling můžeme  doporučit jako jednu z mála, kde máte šanci se seznámit.

+ Nejčastější protějšky : věk 30 - 55 let
+ Uživatelé s vyšším příjmem
+ Vysoké procento vysokoškoláků
+ Mnoho seznamovacích profilů
- Placené služby

Naše hodnocení

Dobrá seznamka

2. Seznamka Seznamte se

Česká seznamka Seznamte se je atraktivním seznamovacím portálem pro mladé a nezadané lidi. Seznamka umožňuje po registraci vyplnit vědecký dotazník pro nalezení toho pravého protějšku nebo můžete využít "Rychloseznamku" kde hodnotíte profilové fotografie protějšků a následně můžete zasílat zprávy. 


Registrace je zdarma a umožní vám omezený počet zobrazení profilů a zaslání zpráv uživatelům. Placené služby umožní plnohodnotné využití seznamky. Výhodou je platba za členství pouze na týden, kde si můžete vyzkoušet veškeré funkce a pokud vám vyhovuje tak si zaplatit členství na kalendářní měsíc.


Po registraci vyplňte pečlivě vědecký dotazník, který zahrnuje celkem 44 otázek v pěti krocích a rázem máte větší šanci na seznámení. Po úspěšném vyplnění dotazníku vám algoritmus seznamky vygeneruje shody se všemi uživateli, kteří mají také vyplněný dotazník. Poté vám vybere 100 partnerů/partnerek, se kterými jste dosáhli nejlepšího souladu. Výsledky jsou řazeny od nejlepší procentuální shody. 75% a vyšší shody mají barvu růžovo-červenou, nižší shody jsou pak modré.


Seznamku určitě vyzkoušejte, třeba se vám podaří nalézt svoje štěstí právě tady.+   Ženy a dívky mají profil zdarma
+   Hodně seznamovacích profilů
-    Placené služby pro muže 

Naše hodnocení

Dobrá seznamka

3. Seznamka Yellobar

Ať již název seznamky vypadá jakkoli zvláštně, jedná se o českou seznamku.

Výhodou seznamky Yellobar je fakt, že se neplatí žádné měsíční poplatky za služby jako je tomu u konkurenčních seznamovacích portálů. Stačí zaplatit jednorázové členství, což je necelých 200 Kč a můžete se vrhnout na hledání kompatibilních protějšků pro vás. Při registraci není nutné vyplňovat žádné osobní informace, což může být pro někoho velkou výhodou, stačí vyplnit váš seznamovací profil, nahrát fotografii a seznamujete se.


V seznamce Yellobar nevyplňujete žádný složitý dotazník, pouze váš seznamovací profil. Doporučujeme si nahrát do profilu a galerie kvalitní fotografie, protože právě ty můžou ostatní uživatele zaujmout. Snažte se o sobě uvést co nejvíce informací, díky nim máte vyšší šanci se seznámit.


Seznamka nabízí zajímavé prostředí a velké množství , třeba se vám podaří nalézt svoje štěstí právě tady.+ Hezká šeská seznamka
+ Hodně profilů k seznámení
+ Žádné měsíční poplatky
+ Možnost anonymního seznámení
- Jednorázový zřizovací poplatek 

Naše hodnocení

Dobrá seznamka

4. Seznamka Academic Singles 30+

Academic singles 30+ je online seznamka primárně určená nezadaným mladým lidem od 30ti let výše s ideálně vysokoškolským vzděláním.

Seznamka využívá stejně jako eDarling osobnostní test a následně vás propojuje s "kompatibilními" protějšky. Není omezena oblastí a proto  zde můžete nalézt také vhodný protějšek ze zahraničí.

Seznamka umožňuje chat a zasílání fotografií.


Registrace do seznamky je zdarma, VIP služby po vás mohou vyžadovat poplatek. Pokud jste starší 30ti let, vyzkoušejte alespoň prostředí této seznamky, za to nic nedáte.+ Nejčastější protějšky : věk 30 - 55 let
+ Vysoké procento vysokoškoláků
+ Celkem dost seznamovacích profilů
- Placené služby

Naše hodnocení

Ujde to

Pomohl vám přehled? 
Budeme rádi za vaše pozitivní hodnocení 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

Sdílejte s ostatními 
Pomožte dalším uživatelům nalézt informace